Termostatik Radyatör VanalarıTüm ısıtma sistemlerinde her dairenin, her odanın hatta her köşenin sıcaklığını istenilen seviyede tutarak konforu en üst düzeye çıkartır. Yakıt tüketiminde yüzde 20'ye varan tasarruf sağlar. Termostatik radyatör vanaları sayesinde değişik ortamlarda değişik sıcaklıklar seçilerek (örneğin yatak odaları ve banyolar oturma odalarına göre daha düşük sıcaklıklarda) gereksiz enerji harcaması engellenir. Evde bulunulmadığı zamanlarda da vanalar minimum ısıtma değerlerine getirilerek, ortam sıcaklığının 10°C’nin altına düşmesi engellenir..

Honeywell termostatik radyatör vanaları, EN215 Avrupa normlarının da çok üstünde performans ve dayanıklılığa sahiptir. Değişik vana ve bağlantı seçenekleri ile her türlü radyatöre bağlanablir. Yer ve işçilikten tasaruf sağlarken, radyatör bağlantılarında göze en hoş görünen detaylar ortaya çıkartılabilir..

Debi ölçümü yapılabilir dönüş vanaları, ayarlanabilir vana gövdeleri, kompakt radyatör insörtleri, H-ventiller, 4-yollu dağıtım vanaları da radyatörlerle birlikte kullanılan ürünler arasındadır.

 

 Detaylı Arama
Basınç Düşürme Vanaları
Tesisat Filtreleri
Balans Vanaları
Emniyet Ventilleri
Geri Akış Önleyiciler
Diğer Su Kontrol Ürünleri
Daire Üniteleri